• Index
  •  » Oporządzenie
  •  » Taktyczny Longsleeve Termoaktywny Under Armour Tactical Mock

#1 2012-07-14 23:31:11

Olo

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 14
Punktów :   

Taktyczny Longsleeve Termoaktywny Under Armour Tactical Mock

Siema.
Nie wiem czy wiecie, że tak naprawdę najważniejszym elementem ubioru żołnierza jest bielizna (pierwsza warstwa odzieży, przylegająca bezpośrednio do ciała). Ona zapewnia komfort i wygodę przy wielogodzinnym operowaniu w nieprzyjaznych warunkach atmosferycznych. Gdy masz na sobie kamizelkę z wkładami, amunicję, dwie sztuki broni, nóż, plecak i jasna cholera wie co jeszcze dobra bielizna jest błogosławieństwem. Podobna podczas odbywania zasadniczej służby wojskowej, więcej ludzi powiesiło się z powodu obtarć po poligonach niż z innych powodów:P Dobra koszulka i gacie zapobiegają obtarciom i odparzeniom, nagniotkom od odzieży wierzchniej,(odciskom od pasa, szwów itd.), zapewnia komfort termiczny i odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz. I właśnie z tym do was przychodzę. Mam termoaktywną koszulkę z długim rękawem, firmy Under Armour w kolorze Marine Olive( zgniłozielony kolor US Marines). Firma UA od lat zajmuje się produkcją odzieży termoaktywnej najwyższej jakości. Od 10 lat wyposaża w dokładnie ten model koszulek wszystkie jednostki podlegające Amerykańskiemu dowództwu operacji specjalnych przy komisji szefów sztabów (innymi słowy wszystkim jednostkom specjalanym amerykańskich sił zbrojnych).  Jednostki konwencjonalne otrzymuja bieliznę dostosowaną do specyfiki ich służby. Poza tym w ciuchach UA ludzie zdobywali Everest i nawet latali w kosmos (stworzyli na zamówienie NASA bielizna dla astronautów) Ale do konkretów: Koszulka jest w rozmiarze M (obwód klatki 97 -102 cm / obwód pasa 75-85 cm) model to "ColdGear Compression Tactical Mock Marine Olive DRAB" Koszulka jest przylegająca do szyi z półgolfem(mock) przez co zabezpiecza przed podwiewaniem i dostawaniem się różnego tałatajstwa pod koszulkę a jednocześnie nie uciska i nie drażni(specjalna gładka faktura materiału). Koszulka posiada kilka systemów patentowych firmy, m.in:
Armour Block - przeciwbakteryjne włukna wplecione w materiał 9zapobiega rozwojowi bateri i nie capi jak się spocisz)
ColdGear - specjalna tkanina odprowadzająca każdą ilość wilgoci na zewnątrz, bez względu na którą stronę ją założysz
Compression - system odpowiedzialny za dalsze odprowadzanie wilgoci bezpośrednio do kolejnych warst odzieży (żeby nie było "sauny" między koszulką a bluza na przykład)
Koszulka zaprojektowana jest tak że zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu(połowę z tego co zwykła koszulka bawełniana).
Jeśli chcecie posłuchac relacji użytkownika to proponuje kontakt z Crutkim,ma koszulkę tej firmy z systemem AB i C z linii sportowej i jest z niej mega zadowolony. Sam zamówiłem 3 koszulki UA ale niestety tej nie było w moim rozmiarze i wziąłem mniejszą. Niestety okazała się zdecydowanie za mała na mnie. Taka koszulka najtaniej w necie kosztuje 220 zł. Ja proponuje 190 zł. Jak ktos ma więcej pytań niech pisze lub dzwoni. Kuba Z ma na mnie chyba namiary. Fotkę zamieszczę jak tylko będę miał chwile czasu. Fotki mogę też dodatkowe zrobić i wysłać na maila. Pozdrawiam


7.62x39: Turning cover into concealment since 1943.

Offline

 
  • Index
  •  » Oporządzenie
  •  » Taktyczny Longsleeve Termoaktywny Under Armour Tactical Mock

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl