• Index
  •  » Oporządzenie
  •  » [S]Polska kamizelka taktyczna Lubawa ('"Tarzan" pantera leśna wz.93)

#1 2012-04-09 18:31:03

Olo

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 14
Punktów :   

[S]Polska kamizelka taktyczna Lubawa ('"Tarzan" pantera leśna wz.93)

Mam do sprzedania Kamizelkę taktyczną Lubawa w maskowaniu Pantera leśna wz.93( w sensie że ta polska kontraktowa).Świetna dla członków sekcji Foxtrot. Kamizelka posiada 4 ładownice na magi(rozmiar Ak/Beryl ale od eMek też się mieszczą), 2 ładownice na granaty i 2 ładownice na dowolne nieregulaminowe pierdoły. Kamizelka mało używana (osobiście byłem w niej na jednej strzelance, na jednej imprezie "Halołinowej" i na jednym pochodzie z okazji Juwenaliów). Kamizelka posiada szereg zalet dzięki którym została ona przyjęta na wyposażenie naszych Sił zbrojnych:
-możliwość regulacji zarówno obwodu klatki jak i długości "szelek"
-równo przylega do ciała i nie krępuje ruchów
-jest bardzo lekka w porównaniu do podobnych projektów
-bardzo dobrze rozkłada masę oporządzenia między barki, plecy i pas, innymi słowy nawet bardzo obciążona nie przeszkadza(nie chwaląc się na juwenaliach miałem w niej 3 butelki wódki i 2 piwa plus klucze dokumenty, portfel, telefon itd. i nadal była bardzo wygodna)
-lewa kieszeń może służyć jako "awaryjna" kabura na duży pistolet(m9, 1911, P226)
Stan oceniam jako Bardzo dobry. Przedtem należała do Jarrasha, który również nie eksploatował jej za bardzo.
Cena jaka mnie interesuje to 200zł z możliwością małej negocjacji. Dlaczego aż tyle?? wiem że na allegro można kupić taniej ale po pierwsze ten egzemplarz znacie i możecie dotknąć, zobaczyć . Przede mną posiadał ją facet który doskonale wiedział jak się dba o sprzęt kontraktowy(Jarrash), więc egzemplarz jest w świetnym stanie i wszystkie elementy są oryginalne. Pomoc w dopasowaniu, wskazówki dotyczące użytkowania, konserwacji itd ode mnie i Jarrasha wliczone w cenę:P. Możliwośc rozłożenia spłaty an jakieś tam raty(do dogadania). Jak ktoś ma jakieś pytania czy propozycje niech pisze na forum. Mam sporo zdjęć więc mogę wysłać na maila. Kamizelkę będzie też można obejrzeć na każdej strzelance na której będę:P Szczegóły transakcji będą już omawiane poza forum:P pozdrawiam i zachęcam do zakupu.

Ostatnio edytowany przez Olo (2012-04-09 18:32:49)


7.62x39: Turning cover into concealment since 1943.

Offline

 

#2 2012-04-10 00:13:16

jarrash

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: [S]Polska kamizelka taktyczna Lubawa ('"Tarzan" pantera leśna wz.93)

Fakt, moja "stara" kamizelka taktyczna - nówka nabyta bezpośrednio z WPD. Sam niewiele używałem, stan oceniam jak na te lata na WZOROWY - podkreślam że ma już prawie 6 lat (z czego 5 przeleżakowała w szafie na wieszaku u mnie). Dodam że jest to jeden z pierwszych egzemplarzy kiedy wojsko kupowało na jakość a nie na ilość więc lepszej nie kupicie. Sprzedałem ją Olkowi bo kupowałem AUG`a, i gdyby nie fakt braku funduszy odkupił bym ją.


..."Nie dbam o szarżę ni o gwiazdki, co kiedyś mi przystroją kołnierz,
       Wy piszcie klechdy i powiastki, Ja biję się jak musi żołnierz"...

Offline

 
  • Index
  •  » Oporządzenie
  •  » [S]Polska kamizelka taktyczna Lubawa ('"Tarzan" pantera leśna wz.93)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl